Serbian Forces
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kvestovi posle Patren Patren (98 nivo)

2 posters

Go down

Kvestovi posle Patren Patren (98 nivo) Empty Kvestovi posle Patren Patren (98 nivo)

Komentar  Rainster 25.10.07 14:12

Zanima me da li stvarno nema vise kvestova posle Patren Patren? Mislim, znam da ima onaj Leveling Up na 100-om nivou, al jel to stvarno sve?

Iskreno, ne svidja mi se ideja, da grindujem 50 nivoa... Sad
Rainster
Rainster

Broj komentara : 24
Age : 41
Location : Beograd
Registration date : 2007-10-11

Na vrh Go down

Kvestovi posle Patren Patren (98 nivo) Empty Re: Kvestovi posle Patren Patren (98 nivo)

Komentar  ComDante 31.10.07 15:31

Sigurno ima, samo trebaš doci do njih, mada mislim da bi nakon ovog zadnjeg update-a trebalo još koji quest ubaciti ako ih stvarno nema poslje 100 lvl. Very Happy Very Happy Very Happy

ComDante

Broj komentara : 15
Registration date : 2007-10-11

Na vrh Go down

Kvestovi posle Patren Patren (98 nivo) Empty Re: Kvestovi posle Patren Patren (98 nivo)

Komentar  Rainster 20.11.07 20:39

Evo da se dovezem na ovo moje pitanje.

Presao sam Patrena pre 5-6 nivoa, sasvim slucajno, tj. neplairano.

Imate 6 bossova pre patrena i pola sata za dungeon. U sustini kad se uvezba nije uopste strasno.
Ima ok dropova, mada ne bas sjajnih kolko su ljudi pricali.

Elem, kad se predje Patren postoji posle toga nekih 4-5 kratkih kvestova (mini dungeon i razogovori sa NPC - uglavnom setkanje) i kad se predje dobija se nekih 5 miliona XP, 5 miliona ALZ, i oko 4 hiljade Honoura.

Posle te serije mini-kvestova nece biti nista do 110. nivoa na kom se dobija kvest u Lakeside-u, za koji je najbolje da idete sa nekim iskusnijim. To je to, ne znam za dalje, ali uglavnom se svodi na grind, pa se nadam da ce kao sto Dante rece sa novim update-om ubaciti i koji kvest.
Rainster
Rainster

Broj komentara : 24
Age : 41
Location : Beograd
Registration date : 2007-10-11

Na vrh Go down

Kvestovi posle Patren Patren (98 nivo) Empty Re: Kvestovi posle Patren Patren (98 nivo)

Komentar  Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu