Serbian Forces
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Channel 7 (War)

Go down

Channel 7 (War) Empty Channel 7 (War)

Komentar  ch1zra 18.10.07 21:33

prvo, predlazem otvaranje jos jednog subforuma zvanog "Tips&Tricks" ili slicno, gde bi teme ovog tipa mogle da se mnoze...

elem, sad se ja kao noobisha malo pravim pametan po forumu, ali mislim da sam skontao nekoliko lepih stvari koje mogu da pomognu low-mid lvl likovima...

Dakle - War Channel
odlican kanal, ali treba biti pametan Smile
prvo i najbitnije, kad ste na war-u, nema nikakve komunikacije sa ostatkom sveta...
sta god da se salje sa war kanala, ostalima izlazi encode-ovano, tj cuvene kuke i motike koje malo malo pa vidite od mene Very Happy

a)
prvo, kad odlazite na war, nemojte nikako menjati kanale dok ste u gradu, zato sto tamo lurkuju hghlvl likovi (redosmium i slicno), koji samo cekaju da se spawnujete da bi vas ubili. sad, da li cekaju spawn, ili likove koji izlaze iz warp-a (sto je gora varijanta, zato sto vam se lik pojavi u gradu neko vreme pre nego sto se vama skloni loading screen iz warp-a) nije bitno... u svakom slucaju bilo koji grad (oblast trga) na waru je stvar koju definitivno zelite da izbegnete.
dakle, kad menjate kanale, pravac neko zabaceno mesto gde su male sanse da ima ikog.

b)
kad ste na war kanalu, svaki kill (player ili creature) vam donosi 1 honour poen.
sto je vise nego odlicno Very Happy
nakon duzeg razmatranja kreatura i oblasti/mapa, ako jurite iskljucivo honour, a nije vam bitan XP i item drops, ja sam skontao da je ubedljivo najbolje mesto za grind Green Despair, i to u delu kod Troglo eldera/fightera/boarova.
ima ih mali milion, brzo se spawnuju, i oblast je relativno daleko od trga. tako da bi vam tamo AoE (Area of Effect, ili jednostavno Splash) skillovi bili od velike koristi.
jedini je problem sto se blizu nalaze Wiggleleafovi, a kod njih uvek ima likova koji ih grindaju...

c)
ako vidite da vam iko na war-u prilazi, proverite svoje buffove, i budite spremni na peglanje Very Happy
i nemojte da vas aramid/silk zavara, ima budala koji su 80+ lvl, a setaju u lowlvl opremi cisto zabune radi ;]
moja preporuka je da ne napadate prvi, zato sto uvek ima naroda koji su tu iz istog razloga kao i vi, a jednom ako zapocnete krljanje sa nekim, obojica cete izgubiti puno vremena i honour poena. da ne pricam o tome da posle fighta ako umrete treba da se spawnujete na trgu lol Very Happy

-------------------
ja inace visim nonstop na Architeryxima/Stone Gargoylima, posto jurim aramid/steel materijale, i ume da bude poprilicno zeznuto kad neki ludak zaluta iz grada pa nas sve poubija...
ch1zra
ch1zra

Broj komentara : 16
Age : 42
Location : Oblivion
Registration date : 2007-10-15

Na vrh Go down

Na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu