Serbian Forces
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako koristiti Team Speak na 6th Sense serverima

5 posters

Go down

Kako koristiti Team Speak na 6th Sense serverima Empty Kako koristiti Team Speak na 6th Sense serverima

Komentar  DALmata 26.10.07 20:49

Pozdrav
Sve sto trebate znati o Team Speaku naci ce te na pocetnoj stranici "6th Sense" na lijevoj strani pod "How to join Team Speak"
Tamo se nalazi link gdje downloadirati potreban program i upute kako isti registrirati ,tj otvoriti 6th Sense server team speaka.
Naslovna strana 6th sense je : www://6thsense.eu
Registrirajte se na forum te ovdje ostavite poruku pod kojim imenom ste registrirani kako bih vas ja mogao verificirati kao regularnog korisnika 6th Sense foruma i servera kako za igranje pojedinih igara online tako i Team Speaka,
UPOZORENJE:kako ce te vidjeti na nasem forumu sluzbeni jezik je Engleski,sto znaci u koliko se u kanalu nalazi netko van ovog Guilda potrebno je razgovarati na Engleskom jeziku.
NAPOMENA:kad budemo imali popis osoba koje ce koristiti TS(team speak) na 6th serverima ja cu otvoriti novi kanal za Cabal.
Registracijom na 6th Sense forum postajete clanom medjunarodne/europske online igracke zajednice te Vas molim da postujete njihova pravila ponasanja na serverima i forumu.
Za sve sto vas zanima slobodno kontaktirajte mene (isti nick name DALmata) kao administratora i acaunt menagera putem privetne poruke (PM) na stranicama 6th Sense ili ovdje,(normalno i u igri kad san online)
DALmata
DALmata

Broj komentara : 1
Location : Split
Registration date : 2007-10-14

Na vrh Go down

Kako koristiti Team Speak na 6th Sense serverima Empty Re: Kako koristiti Team Speak na 6th Sense serverima

Komentar  Rainster 27.10.07 1:31

E bas lepo!!!

Ja planiram da instaliram Team Speak, ali moram ipak prvo da se snabdem kvalitetnim sluskama i mikrofonom... Sad cak sluske ni nemam, a mic je onaj najgori genius od 3-4 evra i star je 100 godina...
Tako da cim nabacim neki gaming mic+phones eto mene, nadam se uskoro!
Rainster
Rainster

Broj komentara : 24
Age : 41
Location : Beograd
Registration date : 2007-10-11

Na vrh Go down

Kako koristiti Team Speak na 6th Sense serverima Empty Re: Kako koristiti Team Speak na 6th Sense serverima

Komentar  Akaisash 11.11.07 17:10

ovaj link ne radi. Tj mozda je trenutno down. A bas sam se obradovao kad sam cuo da cemo napokon moci da brbljamo dok grindujemo. Ovo cini zivot mnogo laksim Very Happy
Akaisash
Akaisash

Broj komentara : 14
Age : 42
Registration date : 2007-10-11

Na vrh Go down

Kako koristiti Team Speak na 6th Sense serverima Empty Re: Kako koristiti Team Speak na 6th Sense serverima

Komentar  Rainster 11.11.07 20:51

ma link ne radi zato sto je dalma napisao umesto http - www... pogledaj malo bolje Wink

link je http://www.6thsense.eu/

inace mi brbljamo uveliko vec par dana, i stvarno je totalno drugaciji dozivljaj! Moras da probas, ja sam cak kupio i sluske zbog ovoga Smile
Rainster
Rainster

Broj komentara : 24
Age : 41
Location : Beograd
Registration date : 2007-10-11

Na vrh Go down

Kako koristiti Team Speak na 6th Sense serverima Empty Re: Kako koristiti Team Speak na 6th Sense serverima

Komentar  Chola 14.11.07 0:56

Evo ovako samo da kazem moj drug ce uskoro dobiti cijeli zaseban TS Server pa ce mi dati Rcon
i tako da mozete ocekivati uskoro TS Privatni Server !
O pass i IP servera bit cete uskoro obavjesteni (cim bude dobio) ! lol!
Chola
Chola
Admin

Broj komentara : 66
Location : Tu i tamo vise tu nego tamo
Registration date : 2007-10-10

https://serbianforces.bosnianforum.com

Na vrh Go down

Kako koristiti Team Speak na 6th Sense serverima Empty Re: Kako koristiti Team Speak na 6th Sense serverima

Komentar  Hrle 16.11.07 1:37

Hej, pa to je sjajno! Mozda nepokon nece biti eha Suspect
Hrle
Hrle

Broj komentara : 19
Age : 41
Location : Beograd
Registration date : 2007-10-11

Na vrh Go down

Kako koristiti Team Speak na 6th Sense serverima Empty Re: Kako koristiti Team Speak na 6th Sense serverima

Komentar  Rainster 16.11.07 14:43

bice bice Smile


Elem evo setovanja za 6thsense server:


Label: 6th.sense.eu
Server Adress: ts.6thsense.eu
Default Channel: Cabal
Rainster
Rainster

Broj komentara : 24
Age : 41
Location : Beograd
Registration date : 2007-10-11

Na vrh Go down

Kako koristiti Team Speak na 6th Sense serverima Empty Re: Kako koristiti Team Speak na 6th Sense serverima

Komentar  Chola 17.11.07 18:48

LJUDI I'AM BACK ! VIDIMO SE VECERAS U IGRI ! Very Happy
Chola
Chola
Admin

Broj komentara : 66
Location : Tu i tamo vise tu nego tamo
Registration date : 2007-10-10

https://serbianforces.bosnianforum.com

Na vrh Go down

Kako koristiti Team Speak na 6th Sense serverima Empty Re: Kako koristiti Team Speak na 6th Sense serverima

Komentar  Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu