Serbian Forces
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grrr

3 posters

Go down

Grrr Empty Grrr

Komentar  Lanicor 05.12.07 20:55

Promenio sam kompjuter, tako da mi je sve otishlo u da izvinete qrac.
Kabal mi vise ne radi izbacuje crn launcher sa update.exe errorom, tako da me mozda vise uopste ili neko vreme nece biti tu.

Svoj account cu dati najverovatnije Garki posto je on oduvek hteo jednog wizarda, pa nek on malo igra sa mojim wizom dok se ja ne vratim (ako hoce naravno).
Lanicor
Lanicor

Broj komentara : 4
Registration date : 2007-10-13

Na vrh Go down

Grrr Empty Re: Grrr

Komentar  Junkie 06.12.07 0:17

hm.. izgleda da si pokupio neku viruscinu ... oce od toga.. ili kao meni se desava da kad je upaljen neki drugi prog protiv key-loggera nece da radi (kao recimo sXe za cs .. koji ja ne igram ofc .. )

Junkie

Broj komentara : 5
Registration date : 2007-10-15

Na vrh Go down

Grrr Empty Antivirus

Komentar  Ha[R]iS 06.12.07 0:28

Ukliko je virus Download Eset Smart security koristim godinu dana vjeruj mi nema ni znaka od virusa otvorit cemo novi topic "Download pa ce tu moci naci sve sto zelite a za sada ev ti link i licence mozes nabaviti na ovoj stranci www.nod321.com a download Eset smart security here http://www.eset.com/download/download_NT.php dalje upute instaliraj trial verziju zatim otidi na gore navedenu stranicu za licence i izabri koju oces, ako nije do virusa reinstall Cabal nista ti drugo ne preostaje

Enyoy Very Happy Very Happy Very Happy
Ha[R]iS
Ha[R]iS

Broj komentara : 4
Age : 32
Location : Bosnia and Herzegovina, Sarajevo
Registration date : 2007-11-25

Na vrh Go down

Grrr Empty Re: Grrr

Komentar  Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu