Serbian Forces
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izvolte, predstavite se :)

+9
ComDante
Junkie
Fibby
Chola
ch1zra
Hrle
BLUE
drakulaerak
Rainster
13 posters

Go down

Izvolte, predstavite se :) Empty Izvolte, predstavite se :)

Komentar  Rainster 13.10.07 2:16

Rainster aka Rainman... Nazalost, nick je u upotrebi, pa sam morao da se snalazim... Al ni ovo ne zvuci lose...
Posto je ovo deo foruma za Guild Membere, mozda je red da se svi predstavimo (tj. ko hoce)...

Pa da probijem led, a i da otvorim prvu temu i napisem prvi post na ovom forumu sto se tice mene...

RL:
Vlada, 24 godine. Iz Beograda. Student Visoke poslovne skole a u isto vreme i student Pravnog fakulteta (koji lagano odlazi u zaborav, posto me mnogo nervirao Smile

Ingame:
Rainster, Force Archer, 96 nivo.
Apprentice/Advenced Master

Krafutujem kristale, pa ako nekom zatreba nesto od citrina i bluestina, slobodno nek me cima (mada materijala za bluestin nesto i nemam Smile

Eto, dovoljno za pocetak, pozdrav svima i vidimo se u igri!
Rainster
Rainster

Broj komentara : 24
Age : 41
Location : Beograd
Registration date : 2007-10-11

Na vrh Go down

Izvolte, predstavite se :) Empty Myala-predstavljanje

Komentar  drakulaerak 14.10.07 11:56

Cao ljudi,ja sam Drasko,imam 17,godina,srednja elektro.
Lesim se ko budala od ucenja,ali procice se.U slobodno vreme pikam igrice i radim 3d poslove.
U igrici sam Myala 21,trenutno ali do utorka cu biti 40,a omiljeni lik mi je force bladera,koji ce biti u akciji od wizardovog 50 lvla!
Uzgred forum vam je xtra,i zovite me u igrici wampir ili gagi!!!!!
drakulaerak
drakulaerak

Broj komentara : 6
Age : 33
Location : Pancevo
Registration date : 2007-10-10

Na vrh Go down

Izvolte, predstavite se :) Empty Re: Izvolte, predstavite se :)

Komentar  BLUE 14.10.07 17:52

BUUUUU it is me BLUE!!!!
Da se prebstavim:
Srbobran Milenkovic
rodjen:18.12.1981,uskoro mi je rodjendan pa da znate cisto ja bih voleo jedan silver board,ne morate vise da se mucite.
Studiram:Visu Poslovnu (Carina(tu su pare care)),Engleski jezik i knjizevnost,oba tu negde pri kraju,ja racunam da makar jedan zavrsim do oktobra sl godine.
Radim stalno i sve po malo.
Cabal me je zaludeo za deset,kao nekad civilizacija.
Slusam dobar Rock Heavy i ove ostale metalce(cupavce,alkose,drogirase,u kako ih mrzim),najbolja muzika.
LOL

BLUE

Broj komentara : 16
Age : 42
Registration date : 2007-10-10

Na vrh Go down

Izvolte, predstavite se :) Empty Re: Izvolte, predstavite se :)

Komentar  Hrle 14.10.07 18:14

Dakle evo i ja da se predstavim...

Zovem se Marijan Mladenovic, rodjen 20.11.1982. u Beogradu. Apsolvent poljoprivrede na smeru ratarstvo sa jos 8 ispita do kraja (lenj sam i ovako a sad i jos kabal me zaludeo). Pitaj Boga kad cu ga zavrsiti mada sam se sada kao naostrio da sto pre to skinem s' vrata. Zivim u naselju Mirijevo vec iha haj.
Volim fudbal, navijam za Zvezdu, muzika raznolika strana mi prija, mada volim tisinu.


U igri sam FS sa blade kraftom 3ci lvl i basic 2 lvl...
Hrle
Hrle

Broj komentara : 19
Age : 41
Location : Beograd
Registration date : 2007-10-11

Na vrh Go down

Izvolte, predstavite se :) Empty Re: Izvolte, predstavite se :)

Komentar  ch1zra 15.10.07 17:59

ch1zra
FA, atm lvl52, orijentisan na basic crafting.
iz zrenjanina, 25 godina, metalac, pivopija, i IRC junkie affraid
osim toga student na TF Pupin u zr-u, smer :
Diplomirano Inzenjer za Upravljanje Tehnickim Sistemima u Medicini
ama masinstvo u medicini...
ostao jos samo diplomski, a nadam se da ce do polovine novembra i to da se odradi...

pa, to je to, seeya ingame, i fala za invite cyclops
ch1zra
ch1zra

Broj komentara : 16
Age : 42
Location : Oblivion
Registration date : 2007-10-15

Na vrh Go down

Izvolte, predstavite se :) Empty Re: Izvolte, predstavite se :)

Komentar  Chola 15.10.07 18:27

Doslo vrijeme i da se ja predstavim Crying or Very sad
hm...
Ime:Faris
Prezime:Colakhodzic (po tome sam dobio nadimak Chola i nick)
Godine:16
Trenutno srednja skola Smile
I to bi bilo to...
Chola
Chola
Admin

Broj komentara : 66
Location : Tu i tamo vise tu nego tamo
Registration date : 2007-10-10

https://serbianforces.bosnianforum.com

Na vrh Go down

Izvolte, predstavite se :) Empty Cao from Fibbs

Komentar  Fibby 15.10.07 20:18

albino My name is...salim se...Ja sam Marina Janosev Very Happy iz Zrenjanina, rodjena 08.06.1978. Bavim se grafickim dizajnom i pripremom za stampu, inace gammer sam od kad znam za sebe i za mene nista novo da sam navucena na neku igricu...slusam progresiv trence, clubbing, R & B, i stariji pop...ima jos toga...ovde sam da bi se igrala, napredovala, pobedjivala vise nego gubila i naj bitnije druzila i pomagala...inace Rahnes je moj najbolji drug koji ce se vec otom-potom predstaviti...inace sam strastveni ljubitelj C&C GENERALS i SLADOLEDA...Eto ukratko to sam ja pa ako vas jos nesto zanima, pitajte me...Zovite me Fibby ili Fibbs jel me tako zove vecina ljudi u ZR-u...poz
lol!


: komentar modifikovan dana: 16.10.07 7:31; prepravljeno ukupno 1 puta
Fibby
Fibby

Broj komentara : 8
Age : 45
Location : Zrenjanin
Registration date : 2007-10-10

http://www.myspace.com/fibbys

Na vrh Go down

Izvolte, predstavite se :) Empty Re: Izvolte, predstavite se :)

Komentar  Junkie 16.10.07 4:55

Poz.. aj i ja kao newbie da se dodam ovde
Nikola Miletic aka Junkie(il Dz/J za vas koji brinete za to)
23.10.1984 je svet dobio mene... jos malo pa ce se slaviti 23 godine od tog trenutka Laughing
studiram visu elektrotehnicku u bg-u smer za nove racunarske tehnologije Shocked
neka buduca karijera bi bila : 2d/3d grafika/animacije (znaci ps/illy/flash/XSI) .. jos cu da vidim kud me konkretno odnese sve to.. za sad radim sajtice i ponesto ozbiljnije u flashu
20 lvl blader( Dzankoza) ... smorili me silni magovi i archeri po igrama pa reko da probam kako ide dual weap .. warr i sl. su mi uvek bili dosadni
za sad ja mislim najsrecnije djubre u igri .. padaju core-ovi ko od shale Laughing
ovo mi je prvi char u cabalu tako da jos pokusavam da shvatim neke prokletinje od stvari... al ne ide bas najbolje uvek .. al dobro.. za 3-4 dana i ovo je dosta od mene
uz cabal obavezno pichi neki power metal... a inace slusam najvise goa/psy trance (koji prelaz a? Laughing )
pozz svima koje sam upoznao/davio ingame

Junkie

Broj komentara : 5
Registration date : 2007-10-15

Na vrh Go down

Izvolte, predstavite se :) Empty Re: Izvolte, predstavite se :)

Komentar  ComDante 16.10.07 9:36

Ok, sad bi, bio red na mene da se predstavim.
Ja sam Eduard Novotni rodjen 5.8.1972g u Slavonskom Brodu. Bio sam oženjen 13 godina u kojem sam braku dobio 5 prelijepih andjela Ivan 13g(DarkRaid), Tajana 12(Adela12), Katarina10 (Sorsha9), David 7 i Stjepan 6g, inace sam tapetar po struci a završio sam još za zavarivaća i za računalnog servisera gdje sam i radio na održavanju i prodaji računala. od djetinstva sam sa kompjuterima tako da mi je to i hobi i posao. Obožavam igrati bilijar i normalno igre na kompu a RTS-ovi su mi najdraži (C&C Generals-Rules). Inaće prva igra ovog tipa koju sad igram je bio Titan Quest, ustvari on je RPG.
Što slušam od mjuze? Hmmmm..... mislim nema toga što neslušam, ovisi o raspoloženju a u zadnje vrijeme mi je najdraže slušati Rammstein i Apocalypticu. Btw ComDante (BloodAngel) je moj omiljeni lik iz Warhammera 40000, za one koji neznaju to je tabletop game ili igra na ploći gdje sam i osnovao svoj klub minijaturista i maketara "Pannonia-Minor" Slavonski Brod koji je aktivan, evo vec 4god.

Za sad toliko od mene.

P.S. Najdraži likovi u igrama su mi oni koji se iskazuju u CC(Close Combatu)

ComDante

Broj komentara : 15
Registration date : 2007-10-11

Na vrh Go down

Izvolte, predstavite se :) Empty Ako se nisam dobro predstavio

Komentar  drakulaerak 17.10.07 23:14

Ja Sam ludak,uwek bio i ostao,moji najjaci frendovi u igri su Blue,Fibz,ja je tako zovem(uzgred opasna riba),Garka(cika zole),comdante(de si calac) i rahnes(my novi prijatelj)uzgred, svi mo mi ludi.
Meni je hobi da projektujem,3d stvari,a od kad sam dobio novu mashinu to ide ko po loju,jednom sam imao prilike da uzmem pare,ali desice se ponovo.Uzgred ja sam 3 godina elktro,i ide,nije loshe.
Volim da ludujem,slusham sve,ali najvise trance,techno,house,dance od 80 do danas!!!!!!!!
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa lud sam
Uzgred Wampire and Gagi su moji nickovi,tako da call me like that
drakulaerak
drakulaerak

Broj komentara : 6
Age : 33
Location : Pancevo
Registration date : 2007-10-10

Na vrh Go down

Izvolte, predstavite se :) Empty Re: Izvolte, predstavite se :)

Komentar  cubaca 18.10.07 16:27

1. Stanjic Sladjan
2. 18 god
3. Zrejnanin
4. Student
5. nema vise Very Happy Very Happy Very Happy
cubaca
cubaca

Broj komentara : 1
Age : 34
Location : Zrenjanin
Registration date : 2007-10-18

Na vrh Go down

Izvolte, predstavite se :) Empty Re: Izvolte, predstavite se :)

Komentar  Blazerboy 16.11.07 12:07

Cao ppl..

Evo i mene, Zovem se Aleksandar ( Aco ) Zivim u Norveskoj, idem u srednju skolu. Imam 16 godina
Igram Cabal vec 3 1/2 meseca, i nastavicu da igram:) \\ Very Happy
trenutno sam u skoli, imam pauzu, a nemam nista da radim, sneg pada, zima je, pa reko aj da se registriram.

Blazerboy

Broj komentara : 1
Registration date : 2007-11-16

Na vrh Go down

Izvolte, predstavite se :) Empty Pozz from EliteVampire

Komentar  EliteVampire 19.11.07 5:15

Ellow ppl albino

No js se vam bom nahitr predstavu..upam da me bote kj razumel x) ce ne drug saj Fibby xP

Ime mi ije Rok..usi me klicejo "Roxi" prihajam iz Griž (slo xP)...rojen sm 21.11.1992 x) hodim v 1. letnik. xD sm najmlajsi v razredu Twisted Evil x)..hja ka bi se povedu x)..FUL sm presenecen nad vasim giuldu...res ije ful ZAKON...nism pricakovau tega...da se ti usi predstavjo itd. x) USI STE FUL CARJI tk naprej Very Happy

Roxi x)
EliteVampire
EliteVampire

Broj komentara : 2
Age : 31
Registration date : 2007-11-19

Na vrh Go down

Izvolte, predstavite se :) Empty Re: Izvolte, predstavite se :)

Komentar  Chola 21.11.07 15:02

HAPPY BIRTHDAY farao santa king
Chola
Chola
Admin

Broj komentara : 66
Location : Tu i tamo vise tu nego tamo
Registration date : 2007-10-10

https://serbianforces.bosnianforum.com

Na vrh Go down

Izvolte, predstavite se :) Empty Re: Izvolte, predstavite se :)

Komentar  Lanicor 28.11.07 13:52

Ovako....

Zovem se Djordje Vukmir, imam 16 godina, zovu me lani(barem u igri), igram cabal, kuvar cu biti nadam se, imam bladera lvl 77 (g.master) i jednog maga lvl 64 (uskoro 65) sa kojim sam juce dosao do A.mastera...
Iz beograda sam, tacnije iz Rakovice... 2 stanice od Meka na vidikovcu ako neko zna gde je....
Gamer sam, zaludeo me kabal totalno mada znam da ce me jednog dana smoriti ko sto me je smorio blader, ali isto tako znam da guildu treba jedan mag tako da nastojim da se izlevelujem....

Slusam Psy(prva ljubav),trance,dance mada u poslednje vreme dosta slusam Nightwish (druga ljubav).
Volim da se svadjam, volim PvP, volim teamspeak

Nick sam dobio po Umekovoj pesmi (Umek - Lanicor).

To bi bilo to

Nesto o Lanicoru (This medicine is also used to prevent asthma attacks. ... Lanicor (Digoxin) is a cardiac glycoside used to treat heart failure and some irregular heart ...), tj Lanicor je lek za srce... ima veze sa nekim koronarnim arterijama i astmom....


btw ono oko vrata mi nije Krst vec Ank.... egipatski simbol vecnog zivota etc....
Lanicor
Lanicor

Broj komentara : 4
Registration date : 2007-10-13

Na vrh Go down

Izvolte, predstavite se :) Empty LANICOR! =)

Komentar  EliteVampire 29.11.07 2:02

Ej lanicor...OD DJ UMEKA..POLBRAT JE MOJ SESED VEŠ =).....pa UMEK MENE UČI MATEMATIKO HEHE! LAHKO TI DOBIM PODPIS ČE HOČEŠ? ^^ albino
EliteVampire
EliteVampire

Broj komentara : 2
Age : 31
Registration date : 2007-11-19

Na vrh Go down

Izvolte, predstavite se :) Empty Re: Izvolte, predstavite se :)

Komentar  Lanicor 29.11.07 14:01

Moze moze !! Ocu jedan potpis Very Happy
Lanicor
Lanicor

Broj komentara : 4
Registration date : 2007-10-13

Na vrh Go down

Izvolte, predstavite se :) Empty Re: Izvolte, predstavite se :)

Komentar  Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu